אלעדי הלוהט …

הפגישה האחרונה שלנו אלעדי גרמה לי לרצות עוד.

התקשרת ואמרת לי שאתה חייב לראות אותי שוב. גם אני רציתי לראות אותך. לרוע המזל הגיע הזמן להתמודד עם הפרש הגילאים בנינו בחדר…..

 אתה גרוש פעמיים מאותה אישה. למרות שהקשר נגמר, יש לך ילדים מעורבים.

אז היינו צריכים להיות מאוד זהירים.

החלטנו לעזוב את העבודה מוקדם יום אחד. עזבתי כמה שעות קודם כדי לארגן לנו חדר כמו שמזמינים דירה דיסקרטית.

 עצרתי בבנא משקאות  בכדי לקנות לנו כמה פינוקים וגם רום …

זה זול וזה עושה את העבודה. החדר שמצאתי נראה נחמד, אבל כל מה שאני יכולה לחשוב עליו זה אתה. אני מתארת לעצמי מה אתה הולך לעשות לי ואני יודעת מה אני הולכת לעשות לך.

בציפייה כמו שהולכים לבקר נערות ליווי , הבאתי את תחתוני האפרסק הסקסיים שאתה אוהב. חזייה תואמת ומכנסיים קצרים לבנים. אתה תמיד אוהב לראות אותי במכנסיים קצרים של בנים.

אני בוהה בעצמי במראה ומשפשפת את ידי על השד והמפשעה. נשמעת דפיקה בדלת. אני מניח את הגימור על השיער שלי ומחייכת כשאני ממשיכה לכיוון  הדלת. אני מנסה לא להיות מודאגת מדי אבל הייתי. אני פותחת את הדלת ונותנת לך לקחת את גופי. אתה מסתכל עלי למעלה ולמטה.

עוד לפני שאני יכולה להגיד שלום, אתה לגמרי עליי. אני מנסה להתנגד, אבל הלשון שלך מונחת בגרון והאצבע שלך בכוס שלי. אתה הולך איתי לאחור וטורק את הדלת מאחוריך ברגל. אתה ממשיך ללכת איתי לאחור לעבר המיטה. אני מרגישה את הזין הקשה שלך על הבטן שלי. אתה משכיב אותי על המיטה ועומד מאחור להביט בי. "אתה כל כך יפה" אתה אומר יותר לעצמך ולא מחמאה אליי.

"תזיין אותי!" אני אומרת….

למה אתה מחכה כבר ???

אתה קורע את הבגדים תוך זמן קצר. כל מה שיש לך זה הבוקסר שלך והם זרוקים כמו אוהל מחכה שאקים מחנה.

אני עומדת ומחליקה לאט את הבוקסר שלך. הזין שלך בתשומת לב מצדיע לטבור שלי. אני נופלת על הברכיים ומתחיל בבסיס ומחליק לאט את הלשון שלי במעלה הפיר שלך. אני משאירה שובל של רוק תוך כדי. אני מגיעה לקצה הפין שלך והוא מחליק לתוך הפה שלי ללא מאמץ.

אתה תופס את ראשי ומזיז אותו למעלה מטה כשאתה שואב אותו לאט לפה שלי. תוך זמן קצר הפה שלי מתמלא עד אפס מקום בזין העצום שלך.

זה היה כמעט יותר ממה שאני יכולה להתמודד, אבל חייכתי כי ידעתי שתורי מגיע.

אני תופסת את החלק האחורי של הירכיים שלך כדי לייצב את עצמי.

התחלתי למצוץ את הזין הזה עד שהלסתות שלי כאבו ואז מצצתי עוד קצת.