דירות דיסקרטיות במערב הפרוע

דירות דיסקרטיות במערב הפרוע

הדירות הדיסקרטיות הראשונות במערב הפרוע צצו אחרי שלזונות שעבדו בברים די נשבר מקרבות יריות שהתחוללו שם בין כנופיות שונות. כל מי שהיה נראה לו שמישהו מסתכל עליו בעין עקומה, פשוט שלף את נשקו וירה, ובשלב מסוים קרבות אלו בברים הפריעו לבנות המארחות לקבל את הלקוחות השתויים שלהם בחדרים בקומה למעלה. הבנות פחדו להמשיך לעבוד במקומות האלו, ולא נראה היה שמתי שהוא בעתיד הנראה לעין הקאובויים והפושעים יפסיקו לירות אחד בשני בכל הזדמנות, בלי להתחשב באזרחים ובזונות שעבדו שם.

אז הן החליטו לעשות מעשה ופשוט עזבו את הברים וחיפשו מקומות אחרים לעבוד בהם בלי לפחד לאבד לקוחות, פרנסה ואת החיים שלהם בטעות עם איזה כדור תועה. וזה היה הזמן שבו צצו דירות דיסקרטיות. רק הבנות שעבדו בליווי והלקוחות הקבועים שלהם ידעו איפה ממוקמות אותן דירות דיסקרטיות.

אחד מהלקוחות ששמר בקנאיות על  סודיות מיקומן של אותן דירות ועל הבנות שעבדו בדירות אלו היה שריף ג'ונסון. היה לו אינטרס מובהק לשמור על פרטיות בכל קנה מידה. הוא גם היה נשוי וגם קיבל רווחים מעסקי הבנות, על מנת שיוכל לשמור על הסדר בדירות הדיסקרטיות בהן הבנות עבדו.

במשך הזמן, כאשר העניינים נכנסו למסלולם, הדירות הדיסקרטיות התחילו להיות חלק הנוף, וככל שגדלה האוכלוסייה, גדל הביקוש לסקס איכותי במקומות אינטימיים מסודרים ונקיים, ומספר  הדירות הדיסקרטיות גדל בהתאם.

תעשיית נערות הליווי התחילה לתפוס תאוצה, ועם הביקוש בא ההיצע ולהיפך.

כולם יצאו מורווחים מעצם קיומן של דירות דיסקרטיות אלו. הסטנדרטים היו מאד ברורים ונוקשים במקומות אלו. לא כל אחת יכלה לקבל לקוחות באותן דירות. נערות אשר עמדו ברף גבוה, "זכו" להיכנס לאליטה של נערות ליווי בעלות זכות לעבוד באותן דירות דיסקרטיות, מעצם היותם מקומות נקיים ומיועדים ספציפית למפגשי סקס. גברים שילמו הרבה יותר תמורת סקס איכותי בדירה דיסקרטית, ומי שבחר לשלם את המינימום האפשרי תמורת סקס, לקח את הסיכון ושכב עם הזונות הבודדות שעוד נשארו לעבוד באותם ברים, מתוך ידיעה שהוא יכול לקבל כדור בתחת מקרב יריות פתאומי שיכול לפרוץ פתאום בלי שום סיבה.