ערב פוקר עם נערות ליווי בתל אביב

ערב פוקר עם נערות ליווי בתל אביב

ארבעתם היו גברים בגיל העמידה , חברים טובים בלב ובנפש עוד מתקופת שרותם הצבאי יחד. הם עשו הכל ביחד, לימודים , חתונות , משפחות , חופשות וכדומה.

גם הבגידות שלהם היו משותפות, ולא סתם בגידות , אלא סקס עם נערות ליווי בתל אביב פעם בחודש , כמין מנהג כזה של בילוי משותף שהיה רק שלהם. את שעות המפגש עם אותן בנות הם כינו ערב פוקר , וזה היה ערב קבוע מראש על מנת להסיר מעליהם כל חשד מצד נשותיהם. כל יום חמישי בשבוע האחרון של החודש הם בילו "ערב פוקר" עם נערות ליווי

לא חסר להם כלום בחיי הנישואים שלהם, נשים אוהבות, משפחות חמות וחיי נישואים טובים, אולם הריגוש הזה של בילוי עם בנות אלו העלה להם קצת את האגו, גם אם זה היה כרוך בתשלום. שם הם מימשו פנטזיות של אורגיות וסקס שלא יכלו לממש בחיי הנישואים שלהם.

יום חמישי , "ערב פוקר"…

הם נכנסו למכון הליווי הקבוע שלהם ושם קיבלה אותם דורית המדאם בסבר פנים יפות ובחמימות. הם היו לקוחות קבועים שלה , ותמיד התייחסו יפה ובכבוד  לבנות שלה.

היא לחה לשולחנם את הבנות הקבועות שאהבו ודאגה לשתייה לפני שעלתה לקומה העליונה לבדוק שהסוויטה שלהם מוכנה.

הם תמיד לקחו שתי בנות איתם לסקס, אהבו לזיין בזוגות.

הסוויטה הייתה מוכנה והם עלו כשהם כבר חרמנים והזין שלהם עומד ומוכן.

את הסקס הם התחילו כבר בסלון, כשהבגדים שלהם זרוקים לכל עבר, שניים מהם מזיינים את אחת הבנות על הספה, כשאחד מזיין אותה מקדימה והשני רוכב עליה מאחורה מזיין אותה בישבנה. אחד נכנס עם הזין שלו בזמן שהשני מוציא אותו מעט החוצה, מרגישים בתוכה כמו בתוך סיר לחץ רותח ומבעבע. הזיון היה חזק, כשהיא נמצאת בין שניהם, נאנקת וגונחת ביחד איתם.

השניים האחרים היו שרועים אחד ליד השני על המיטה בחדר, עם הזין עומד והבחורה שאיתם מטפלת בהם בחושניות, מוצצת את הזין של כל אחד מהם בתורו, כשידיה משתפות איתה פעולה ומחרמנות אותם. הם דחפו לה אצבעות לכוס, ולאחר כמה דקות אחד מהם התרומם והכניס את הזין שלו בכוח אליה, כשהשני דוחף את הזין שלו לתוך הפה שלה למציצה ארוכה, הם מפמפמים אותה ביחד.

לאחר זמן מה, ולאחר גמירה של כולם הם התחלפו והתחילו שוב.